ODKAZY

Informace z matriky Tisk článku  

Jak jsme již informovali v minulém čísle zpravodaje, že v  souvislosti s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb.,  o ochraně osobních údajů, a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, dále nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (GDPR) dochází i ke změnám na úseku matriky.

Na den 16.09.2018 je naplánováno vítání nových občánků.

Žádáme rodiče, kteří mají o přivítání nově narozeného dítěte zájem, aby se dostavili na matriku a vyplnili připravený formulář. Poté jim bude do schránky doručena pozvánka s konkrétní hodinou konání akce.

 

Případné dotazy zodpoví pracovnice matriky osobně nebo na tel. čísle 464 620 515.

 


 

V souvislosti s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb.,  o ochraně osobních údajů, a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, dále nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (GDPR),  dochází ke změnám i na úseku matriky.

Město Jevíčko i nadále bude vyplácet finanční příspěvek při narození dítěte, které je přihlášeno k trvalému pobytu v Jevíčku. Je však nutné, aby se rodiče dítěte sami osobně dostavili (bez vyzvání matrikářky) na Městský úřad Jevíčko, matriku a po předložení rodného listu jim bude příspěvek vyplacen.

Vítání nových občánků Jevíčka organizuje SPOZ většinou dvakrát ročně.  Rodiče, kteří budou mít o vítání dětí zájem si vyzvednou na matrice tiskopis, který vyplní a doručí zpět na matriku. Na základě vyplněného  tiskopisu budou rodiče dětí včas informováni formou pozvánky, kde bude uvedeno datum a hodina konání.

S dotazy se můžete obracet na paní Jeřábkovou, tel.  464 620 515. 

 

 

VYHLEDEJ
 
INFO
Dnes je: 12.prosinec 2018
13 : 28 : 29
Dnes má svátek Simona
ANKETA
Žádná anketa nebyla publikována.
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
© www.jevicko.cz a TH SOFT 2018
Všechna práva vyhrazena.
webdesign: |TH SOFT|
graphics: |Grafika Matys|
created by Jiří Trojan 01/2011