ODKAZY

Balvánek a Bojovka 2016 Tisk článku  

26. 11. 2016 proběhla v Moravské Třebové soutěž skautských družin a jednotlivců, kteří poměřili své síly v oblasti zpěvu, dramatického projevu a kreativity, zvaná „Balvánek“. Soutěžní klání bylo v dopoledních hodinách a odpoledne se uskutečnila  již devatenáctým rokem „Bojovka“ pro všechny akční skauty, skautky, světlušky a vlčata. Společně se vydali do setmělých ulic zahrát si dobrodružnou hru – letos motivy knihy Hobit.
V Balvánku jsme slavili první úspěchy: družina Pampelišek (Anna Neuerová, Barbora Staňková, Marie Janíčková, Dado Dia, Apolena Parolková, Klára Janíčková a Sofie Dia) získala 1. místo v kategorii skautek, družina Pomněnek (Františka Bojanovská, Jaroslava Trenzová, Amálie Parolková a Valentýna Nováková) získala 3. místo v kategorii světlušek a v kategorii sólo sestra Apolena Parolková získala 1. místo.
Třešinkou na dortu tohoto dne bylo, když naši kluci z družiny Polárních vlků (Petr Janíček, Rostislav Němec, Pavel Spíchal, Jonáš Němec a Filip Valík) poprvé v historii zvítězili v noční bojovce a to ve velké konkurenci 20 družin z širokého okolí. Děkujeme Junákům z Moravské Třebové za perfektní zorganizování obou akcí a hlavně bratrům vodákům z Mohelnice za vydatnou pomoc.

Za jevíčské skautské oddíly
Pavel Vykydal - Viky

 
 
VYHLEDEJ
 
INFO
Dnes je: 16.červenec 2018
10 : 43 : 42
Dnes má svátek Luboš
ANKETA
Žádná anketa nebyla publikována.
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
© www.jevicko.cz a TH SOFT 2018
Všechna práva vyhrazena.
webdesign: |TH SOFT|
graphics: |Grafika Matys|
created by Jiří Trojan 01/2011