ODKAZY

13. května 2017 Basketbalový turnaj v Borotíně u Tábora Tisk článku  

Z basketbalového turnaje v Borotíně u Tábora jsme se vrátili s klrásným 4. místem, když jsme po vítězství nad Znojmem a Berounem prohráli s domácím Borotínem a Šlapanicemi. V boji o třetí místo už nám síly nestačily na hráčky z Kolína. natálie Finsterlová byla nominována do All Star Teamu celého turnaje.
Děvčatům patří poděkování za příkladnou bojovnost a krásnou a obětavou hru. Zahrály si i ty nejmenší a všichni jsme si to užili. Velké poděkování si zaslouží také trenéři - Ondra Štěpánek a p. Luděk Dobeš. Odvedli vynikající práci.
Na zahájení basketbalových bojů se dostavil bývalý ministr vnitra p. Ruml a ceny pro nejlepší předávala Ilona Burgrová, která bude jako povitmanka reprezentovat Českou republiku na mistrovství Evropy v basketbale, které letos v červnu naše země pořádá. Slíbili jsme jí, že přijedeme povzbudit celý český tým do Hradce Králové, takže v hale bude hledat vlajku s jevíčským basketbalovým mlokem a znakem města Jevíčka. V červnu tedy vyrážíme za evropským basketbalem do Hradce!

Radek Vymětal

 


VYHLEDEJ
 
INFO
Dnes je: 22.září 2018
13 : 26 : 16
Dnes má svátek Darina
ANKETA
Žádná anketa nebyla publikována.
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
© www.jevicko.cz a TH SOFT 2018
Všechna práva vyhrazena.
webdesign: |TH SOFT|
graphics: |Grafika Matys|
created by Jiří Trojan 01/2011