ODKAZY

Společenská kronika 2018 Tisk článku  

Popřáli jsme k nádherným 90. narozeninám panu Václavu Klusoňovi. Přejeme za Město Jevíčko a SPOZ pevné zdraví a životní elán!

 

 

Navštívili jsme naše spoluobčany v pobytových a zdravotnických zařízeních s přáním spokojených Vánoc a všeho dobrého v novém roce.

   

 

13. listopadu 2018 Popřáli jsme paní Ludmile Říhové ke krásným 80. narozeninám. Za Město Jevíčko a SPOZ přejeme hlavně pevné zdraví, štěstí a životní elán!

 

 

Popřáli jsme paní Jitce Nedomanské k nádherným 85. narozeninám. Za SPOZ a Město Jevíčko přejeme stále pevné zdraví, životní elán a pohodu!

     

 

24. srpna 2018 Pogratulovali jsme paní Marii Schillerové k nádherným 90.narozeninám. Za SPOZ a Město Jevíčko přejeme pevné zdraví, životní elán a stále dobrou náladu!

 

 

Popřáli jsme paní Miroslavě Kudličkové ke krásným 92. narozeninám. Za Město Jevíčko a SPOZ přejeme pevné zdraví a životní elán!

 

 

Popřáli jsme paní Jiřině Bystré ke krásným 90. narozeninám. Za Město Jevíčko a SPOZ přejeme pevné zdraví a životní elán!

     

 

14. dubna 2018 jsme popřáli ke krásným 91. narozeninám paní Aloisii Kalandrové. Děkujeme za milé pozvání a přejeme mnoho zdravíčka a životního elánu.

   Pogratulovali jsme RNDr. Dagu Hrubému ke krásným 70.narozeninám a přejeme pevné zdraví, životní elán, rodinnou i osobní pohodu. SPOZ a Město Jevíčko

   

 

19. února 2018 jsme popřáli k 85. narozeninám panu Oldřichu Kyšovi. Přejeme hodně zdraví a životního elánu.

 

 

10. ledna 2018 - Popřáli jsme nejstaršímu občanovi města Jevíčka, panu Rudolfu Spáčilovi
k nádherným 96. narozeninám, za SPOZ a Město Jevíčko přejeme pevné zdraví, dobrou pohodu a stále životní elán!

 
VYHLEDEJ
 
INFO
Dnes je: 20.červen 2019
23 : 30 : 17
Dnes má svátek Květa
ANKETA
Žádná anketa nebyla publikována.
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
© www.jevicko.cz a TH SOFT 2019
Všechna práva vyhrazena.
webdesign: |TH SOFT|
graphics: |Grafika Matys|
created by Jiří Trojan 01/2011