ODKAZY

Společenská kronika 2019 Tisk článku  

25. června 2019 jsme se SPOZem blahopřáli společně k narozeninám manželům Boženě a Františkovi Čechovým. Přejeme pevné zdraví.

     

 

V květnu jsme popřáli manželům Schuplerovým ke zlaté svatbě. Za Město Jevíčko a SPOZ gratulujeme a přejeme pevné zdraví, lásku a spokojenost.

     

 

19. dubna jsme popřáli paní Aloisii Kalandrové k 92. narozeninám. Děkujeme za milé pozvání a přejeme mnoho zdravíčka a životního elánu.

     

 

17. dubna 2019 jsme popřáli paní Marii Fojtů k osmdesátinám. Děkujeme za milé přijetí a přejeme pevné zdraví do dalších let.

 

 

11. dubna jsme za SPOZ města Jevíčka blahopřáli ke „Zlaté svatbě“ manželům Markovým a Komárkovým, kteří uzavřeli svatbu ve stejný den 12. 4. 1969. Děkujeme za milé přijetí a přejeme hodně zdraví.

Zlatá svatba Komárkovi Zlatá svatba Markovi
   

 

Popřáli jsme 2.4.2019 paní Jindřišce Rösslerové ke krásným 91.narozeninám. Za Město Jevíčko a SPOZ přejeme pevné zdraví a životní elán!

   

 

Popřáli jsme 28.3. manželům Ambrozovým k diamantové svatbě. Za SPOZ a Město Jevíčko přejeme pevné zdraví, lásku a rodinnou pohodu.

   

 

Popřáli jsme 28.3. manželům Strakovým k diamantové svatbě. Za SPOZ a Město Jevíčko přejeme pevné zdraví, lásku a rodinnou pohodu.

 

 

14. března 2019 jsme popřáli paní Marii Rádkové ke krásným 85. narozeninám. Za Město Jevíčko a SPOZ přejeme pevné zdraví, životní elán a spokojenost.

 

 

8. ledna 2019 - Gratulujeme nejstaršímu občanovi města Jevíčka, panu Rudolfu Spáčilovi k nádherným 97.narozeninám. Přejeme za SPOZ a Město Jevíčko pevné zdraví, životní elán a rodinnou pohodu ! Současně děkujeme rodině Spáčilové za péči, kterou v domácím prostředí panu Rudolfovi věnují.

 
VYHLEDEJ
 
INFO
Dnes je: 16.červenec 2019
20 : 43 : 11
Dnes má svátek Luboš
ANKETA
Žádná anketa nebyla publikována.
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
© www.jevicko.cz a TH SOFT 2019
Všechna práva vyhrazena.
webdesign: |TH SOFT|
graphics: |Grafika Matys|
created by Jiří Trojan 01/2011