cze ger eng rus
ODKAZY

Projekty spolufinancované Evropskou unií Tisk článku  

Stavební úpravy objektu Barvířská 560, Jevíčko
Cílem projektu je vytvořit dostupné nájemní sociální bydlení v městě Jevíčko, které umožní osobám ohroženým sociálním vyloučením vstup do nájemního vztahu. Celkové náklady projektu: 12,6 mil. Kč Výše dotace: 9,66 mil. Kč Realizace projektu: 2019/2020 Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.
Více...

 

Zateplení bytového domu čp 783 v Jevíčku
Projekt je realizován v rámci výzvy 37 IROP. Účelem realizace projektu je snížení konečné spotřeby energie prostřednictvím energeticky vědomé úpravy budovy s důrazem na obnovitelné zdroje a podporuje implementaci směrnice o energetické účinnosti. V rámci projektu je provedeno zateplení obvodového pláště, výměna okenních výplní, izolace stropu suterénu a izolace podlahy půdních prostor. Realizovaná opatření povedou k trvalému snížení spotřeby energií a zvýšení energetické účinnosti. Na projekt je poskytována finanční podpora z EU.
Více...

 

Cisternová automobilová stříkačka pro JSDH Jevíčko
Cílem projektu je dosažení vyšší ochrany života a zdraví osob a majetku. Cíle projektu bude dosaženo pořízením nové velkokapacitní požární cisterny, díky které bude docházet k předcházení a eliminaci mimořádných událostí, které plynou z extrémního sucha.
Více...

 

Zateplení bytového domu č.p. 98 v Jevíčku
Cílem a účelem realizace projektu je snížení náročnosti budovy prostřednictvím energeticky vědomé úpravy budovy a podporuje implementaci směrnice o energetické účinnosti. Projekt vede ke zvýšení energetické účinnosti tj. množství uspořené energie.
Více...

 

Zateplení bytového domu čp 782 v Jevíčku
Cílem projektu je snížení konečné spotřeby energie prostřednictvím energeticky vědomé úpravy budovy s důrazem na obnovitelné zdroje a podpora implementace směrnice o energetické účinnosti.
Více...

VYHLEDEJ
 
INFO
Dnes je: 04.duben 2020
00 : 56 : 08
Dnes má svátek Ivana
ANKETA
Žádná anketa nebyla publikována.
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
loader
© www.jevicko.cz a TH SOFT 2020
Všechna práva vyhrazena.
webdesign: |TH SOFT|
graphics: |Grafika Matys|
created by Jiří Trojan 01/2011