ODKAZY

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje Tisk článku  

Rádi bychom Vás informovali o službě poskytované jednotným kontaktním místem (JKM).  JKM zřízené na Obecním živnostenském úřadě Magistrátu města Pardubic, na adrese Gorkého 489, Pardubice je jedním z patnácti jednotných kontaktních míst v ČR.

 

Hlavním cílem JKM je usnadnit klientům vstup do podnikání v rámci jednotného evropského trhu. Na JKM se mohou obrátit podnikající i nepodnikající fyzické a právnické osoby, které se chystají podnikat v jiném členském státě EU, případně zahraniční klienti, kteří hodlají rozšířit své podnikání v České republice. Pracovníci  JKM  se v případě, že nemají požadované informace o podmínkách podnikání v jiné členské zemi EU, obrátí na své kolegy v zahraničí a získané informace předají klientovi.

 

JKM pomáhá i klientům, kteří hodlají provozovat podnikatelskou činnost na základě jiného než živnostenského zákona, např. lékařům, rehabilitačním pracovníkům, pečovatelům v sociálních službách, podnikatelům v zemědělství, kdy zájemcům předá kontakt na úřad, který se konkrétními „povolovacími režimy“ zabývá, případně zprostředkuje předání žádosti k vyřízení. JKM rovněž poradí, jak uznat kvalifikaci získanou v zahraničí, poskytne informace o zakládání obchodních společností v ČR a členských státech EU apod.  Své služby poskytuje bezplatně. 

 

S dotazy se klienti mohou obracet osobně na naše pracovnice mgr Ladu Novotnou a Ing. Janu Syrůčkovou nebo telefonicky na č. 466 859 398, případně lze dotazy zaslat elektronicky na e-mailovou adresu jkm@mmp.cz, nebo přes odkaz http://www.businessinfo.cz/cz/dotaznik-jkm/ na portále BusinessInfo.cz.

 

Leták JKM k propagaci této služby ve formátu PDF.

 Krajská hospodářská komora Pardubického kraje
Oblastní kancelář Svitavy
Lenka Báčová, vedoucí kanceláře
724 613 968
e-mail: svitavy@khkpce.cz
internetové stránky: http://www.khkpce.cz 
adresa: Wolkerova alej 92/18, 568 02 Svitavy
 
Hospodářská komora České republiky (HK ČR) sdružuje a zastupuje podnikatele a firmy na základě zákona č. 301/1992 Sb. Jejím posláním je vytvářet podmínky a příležitosti pro podnikání v ČR, prosazovat, podporovat a propagovat vše co přispívá k rozvoji podnikání, a tím i k celkovému ekonomickému rozvoji naší země.

Podpora podnikání a služby i pro veřejnost
PODPORA PODNIKÁNÍ (příručky, přehled dotačních možností, finanční nástroje…)
 http://www.khkpce.cz/podpora-podnikani/
Informační místo pro podnikatele (InMP) – poradenství zdarma http://www.khkpce.cz/informacni-mista-pro-podnikatele/informacni-mista-pro-podnikatele-6.aspx 
Legislativa – HK ČR je připomínkovým místem podnikatelské legislativy
Vzdělávací akce (úvodní strana) http://www.khkpce.cz/ 
Seznam firem a podnikatelů, členů HK ČR http://www.khkpce.cz/seznam-clenu/seznam-clenu-15.aspx
Členství (podmínky členství, přihláška) http://www.khkpce.cz/clenstvi-9/clenstvi-v-khk-pk.aspx
 
 
Dokumenty
Příručka pro podnikatele obecná (PDF)
Příručka pro podnikatele řemeslníci (PDF)
 

 

VYHLEDEJ
 
INFO
Dnes je: 26.duben 2019
02 : 10 : 37
Dnes má svátek Oto
ANKETA
Jste pro omezení možnosti vystupování cirkusů se zvířaty ve městě Jevíčku? Více v PDF

1. ANO
2. NE
PŘEDPOVĚĎ POČASÍ
© www.jevicko.cz a TH SOFT 2019
Všechna práva vyhrazena.
webdesign: |TH SOFT|
graphics: |Grafika Matys|
created by Jiří Trojan 01/2011