Kabelová televize

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY KABELOVÉ TELEVIZE V JEVÍČKU

Vážení občané, zákazníci kabelové televize v Jevíčku,

informujeme Vás, že od 1. prosince 2021 bude ukončeno vysílání infokanálu kabelové televize v Jevíčku. Jedná se o kanál, ve kterém byly vysílány informace z města, pozvánky na kulturní akce, aktuality, atd. Další programy a služby kabelové televize zůstanou v provozu a beze změny. Důvodem ukončení vysílání infokanálu je přechod Města Jevíčka na nový informační portál, tzv. Mobilní rozhlas, do kterého se již řada občanů bezplatně zaregistrovala a dostávají tak díky tomu prostřednictvím mailu, mobilní aplikace, případně sms či hlasových zpráv aktuální informace z radnice, pozvánky na kulturní akce, informace o odstávkách energií a spoustu dalších užitečných informací.

Do aplikace Mobilní rozhlas se mohou nadále bezplatně registrovat i další zájemci o tuto službu. Více informací naleznete na webu města pod odkazem: https://www.jevicko.cz/mobilni-rozhlas nebo Vám je rádi sdělí pracovnice TIC Jevíčko, případně pomohou s Vaší registrací.

 

Vedení města Jevíčka.


Vlastníkem sítě kabelové televize v Jevíčku je od 1. 1. 2021 společnost KABELOVÁ TELEVIZE CZ s. r. o. a veškeré informace naleznete pod odkazem www.ktcz.eu.